Maksymalna wyrazistość dzięki silnej i niepowtarzalnej sylwetce.

Całkowicie nowy SUV klasy średniej przeszedł radykalną transformację, która była możliwa dzięki nowemu lifestylowemu podejściu do projektowania, które skupia się na osiągnięciu większej przestrzeni z tyłu. Duża tylna klapa i przestronne wnętrze zapewniają najlepszą w swojej klasie przestrzeń przypominającą taras, która świetnie sprawdza się w miejskim zgiełku, a jeszcze lepiej na łonie natury. Nowa koncepcja płynnie łączy życie w mieście i na łonie natury, oferując „zwiększenie doświadczeń” w życiu codziennym.

Zalety

Poznaj całkowicie nowego SANTA FE.

 
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. The all-new 2024 Hyundai SANTA FE in white shown from above and the side.

  Najlepsza w klasie przestrzeń.

  Duża klapa bagażnika po otwarciu tworzy z tyłu przestronną przestrzeń, które przypomina taras. W pełni składane siedzenia w drugim i trzecim rzędzie zapewniają wiodącą w swojej klasie przestrzeń. 
 2. The all-new 2024 Hyundai SANTA FE in white shown from the front.

  Przód.

  Przód pojazdu sprawia poczucie majestatyczności dzięki wysokiej masce, reflektorom w kształcie litery H i wyrazistym błotnikom z ostrymi liniami. Elementy stylistyczne w kształcie litery H stanowią nową interpretację emblematu „H” Hyundaia.
 3. The all-new 2024 Hyundai SANTA FE in white shown from the rear.

  Tył.

  Zdominowany przez większą tylną klapę, tył jest prostszy, równoważąc ogólny wygląd zewnętrzny. Tylne światła w kształcie litery H stanowią odwołanie do przednich świateł z motywem H, tworząc harmonię i zapewniając charakterystyczną prezencję SANTA FE na drodze.
 4. 2024 Hyundai SANTA FE showing roomy interior Panoramic Curved Display with dual 12.3-inch screens.

  Inteligentne technologie.

  Model został wyposażony w szereg zaawansowanych technologicznie funkcji zapewniających poczucie luksusu, takich jak panoramiczny zakrzywiony wyświetlacz z dwoma ekranami o przekątnej 12,3 cala, cyfrowy zestaw wskaźników i ekran systemu multimediów.

  Całkowicie nowy Hyundai SANTA FE.

  Całkowicie nowy SANTA FE to SUV, który znajduje idealną równowagę między życiem w mieście a na łonie natury, radząc sobie ze wszystkimi wyzwaniami, od pokonywania wymagających tras w trakcie rodzinnych podróży, aż po przygody na kempingach samochodowych.