Piękno elektrycznej innowacji.

Mobilność przyszłości właśnie nadeszła i staje się częścią codziennego życia. Dzięki kultowemu, czystemu wzornictwu, ekscytującym innowacjom technologicznym i niezrównanemu komfortowi, w pełni elektryczny IONIQ 5 zapewni Ci zupełnie nowe doświadczenia.

Zalety

Nadeszła przyszłość mobilności elektrycznej.

Dzięki nowemu modelowi IONIQ 5 mobilność nie będzie już tylko nadchodzącą przyszłością, ale rzeczywistością codziennego życia. Ten futurystyczny samochód elektryczny zapewni Ci pełną kontrolę, pomagając zdecydować o Twoim stylu życia oraz jaki będziesz miał wpływ na otaczający świat.

 1. Elektryczny SUV Hyundai IONIQ 5 o futurystycznym wyglądzie.

  Elektryzujący design.

  Zainspirowany futurystycznym designem Concept 45 EV, zmysłowy IONIQ 5 jest hołdem dla dziedzictwa projektowego Hyundaia, stworzonego na nowo z myślą o przyszłości.

 2. Platforma E-GMP.

  Platforma E-GMP.

  Ciesz się szybszym ładowaniem, zwiększonym zasięgiem jazdy, lepszym prowadzeniem i większą przestrzenią wewnętrzną - dzięki przełomowej, dedykowanej dla pojazdów elektrycznych, globalnej platformie modułowej Hyundaia.

 3. Projekt wnętrza kokpitu elektrycznego SUV-a Hyundai IONIQ 5 średniej wielkości.

  Inteligentna przestrzeń.

  Dzięki naszej dedykowanej platformie EV mogliśmy stworzyć wnętrze, które jest zupełnie nowym doświadczeniem w samochodzie - na nowo definiując przestrzeń życiową i ruchomą.

  Stylistyka

  Futurystyczny. Unikatowy. Nowoczesny.

  Niepowtarzalny wygląd zewnętrzny IONIQ-a 5 charakteryzuje się czystymi i ostrymi liniami, tworzącymi elegancki i wyrafinowany wygląd. Precyzyjnie wymodelowane powierzchnie i kształty nadają mu kanciastego, niemal geometrycznego wygląd. Ponadto projektanci Hyundaia zastosowali najnowocześniejsze światła 'Parametric Pixel' z przodu i z tyłu. Ten wyjątkowy element projektu ma zostać zastosowany także w kolejnych modelach submarki IONIQ.

  360°

  0%
   1. Hyundai IONIQ 5 elektryczny średniej wielkości CUV z przodu z charakterystycznymi diodowymi reflektorami.

    Światła inspirowane pikselami.

    Dobrze widzieć oraz być widocznym - to nasze priorytety. A dzięki lampom LED o strukturze klejnotów z 256 sześciennymi pikselami, na pewno będziesz przyciągał spojrzenia.

   2. Elektryczny SUV Hyundai IONIQ 5 średniej wielkości z podświetleniem i futurystycznym designem.

    Wyraziste lampy z tyłu.

    Innowacyjny projekt oświetlenia LED znajduje się również z tyłu, z charakterystycznymi pikselami parametrycznymi IONIQ 5 wyróżnionymi w unikalnej prostokątnej sygnaturze tylnego światła.

   3. Ekskluzywne 20-calowe felgi aluminiowe Hyundai IONIQ 5 średniej wielkości CUV.

    20" felgi aluminiowe.

    Koła zoptymalizowane pod kątem aerodynamiki stanowią odzwierciedlenie futurystycznego designu, który emanuje ekskluzywnym stylem i harmonizuje z eleganckim profilem.

    The solar roof on the Hyundai IONIQ 5 Project 45 all-electric CUV.

    Dach słoneczny.

    Innowacyjny dach słoneczny zbiera energię i przekazuje ją do akumulatora wysokiego napięcia, zapewniając dodatkowy zasięg elektryczny.

    Wnętrze

    Przestrzeń i wyjatkowy komfort.

    Wewnątrz modelu IONIQ 5 znajdują się zupełnie nowe elementy: większa płaska podłoga, regulowane przednie fotele, które można całkowicie odchylić do tyłu oraz elastyczna konsola środkowa, którą można przesuwać po całej kabinie, zapewniają niezwykłe wrażenia.

    1. The fully reclining front seats of the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

     Fotele relaksacyjne.

     Ciesz się najwyższym komfortem dzięki dwóm całkowicie odchylanym fotelom relaksacyjnym z przodu. Odchyl się do tyłu, aby odpocząć podczas ładowania - za pomocą jednego przycisku.

    2. The sliding centre console of the Hyundai IONIQ 5 allowing for smart living space.

     Przesuwana konsola centralna.

     Dostosuj układ wnętrza do swoich potrzeb. Konsolę środkową można przesunąć z powrotem na tylne siedzenia, aby dzieci mogły używać jej jako stołu piknikowego lub biurka.

    3. The interior cockpit design of the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

     Cyfrowy kokpit z dwoma ekranami.

     12,3-calowy ekran dotykowy jest płynnie zintegrowany z 12,3-calowym zestawem wskaźników, co zapewnia zaawansowany technologicznie wygląd. Dzięki temu masz zawsze łatwy dostęp do wszystkich funkcji związanych z jazdą, bezpieczeństwem i rozrywką.

    4. The highly adjustable front seats in the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

     Regulowane przednie fotele.

     Ciesz się najwyższym komfortem dzięki całkowicie odchylanym przednim fotelom relaksacyjnym. Odchyl się do tyłu, aby zdrzemnąć się podczas ładowania - za naciśnięciem jednego przycisku.

     Innowacyjne wykorzystanie materiałów przyjaznych dla środowiska.

     W IONIQ 5 szeroko stosowane są materiały przyjazne dla środowiska, takie jak skóra ekologiczna i przędza z recyklingu. Co więcej, surowce pozyskiwane z trzciny cukrowej są używane do produkcji podsufitki, dywanu i pokrowców na siedzenia. Rozwiązanie, które można poddać recyklingowi i zarazem jest piękne. Innowacyjne wykorzystanie naturalnych materiałów to kolejny wkład w zrównoważony rozwój naszych procesów produkcyjnych, dzięki czemu IONIQ 5 jest mniej zależny od produktów na bazie oleju.

     Platforma EV

     Wprowadzając ładowanie w erę elektryczności z E-GMP.

     IONIQ 5 to pierwszy pojazd zbudowany w oparciu o nową elektryczno-globalną platformę modułową Hyundaia (E-GMP). Ta dedykowana platforma pojazdu elektrycznego z akumulatorem umożliwia szybsze ładowanie, zwiększony zasięg jazdy, więcej miejsca we wnętrzu i lepszą obsługę. Umieszczenie akumulatora w rozstawie osi zapewnia idealne rozłożenie ciężaru między przednią a tylną częścią oraz nisko położonym środkiem ciężkości, co poprawia jakość jazdy.

     1. The wide range of vehicle types through a standardized battery in the Hyundai IONIQ 5 electric CUV.

      Koncepcja modułowa.

      E-GMP obsługuje szeroką gamę typów pojazdów, odległości jazdy i stylów życia dzięki znormalizowanemu systemowi akumulatorów wyposażonemu w technologię zoptymalizowaną pod kątem pojazdów elektrycznych.

     1. 1
     1. The low down located driving motor and battery in the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

      Elektryczne osiągi.

      W przestrzeni zwolnionej po wyjęciu silnika spalinowego silnik napędowy zamontowaliśmy nisko. Akumulator jest również umieszczony nisko w podwoziu, co pozwala na idealny rozkład masy między przednią i tylną część oraz nisko położony środek ciężkości, co zapewnia lepszą obsługę i bardziej stabilne wrażenia z jazdy przy dużej prędkości.

     1. 1
     1. The unique EV design of the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV for more safety.

      Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie.

      E-GMP obejmuje unikalne cechy konstrukcyjne pojazdów elektrycznych, takie jak krótkie zwisy i długi rozstaw osi bezpieczeństwa na wypadek kolizji, zmaksymalizowana przestrzeń dla pasażerów i bezpieczeństwem akumulatora.

     1. 1
     1. The innovative interior design of the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV for more room.

      Więcej miejsca dla pasażerów.

      E-GMP umożliwia tworzenie innowacyjnych wnętrz zaprojektowanych specjalnie dla pojazdów elektrycznych, aby zapewnić naszym klientom nowe doświadczenia związane z mobilnością zelektryfikowaną. Zajmujący dużo miejsca układ klimatyzacji został przeniesiony z wnętrza samochodu do dodatkowej przestrzeni utworzonej przez zastąpienie silnika silnikiem elektrycznym - pozostawiając więcej miejsca dla pasażerów z przodu.

     2. The low-mounted battery and flat floor for more legroom in the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

      Więcej miejsca na nogi.

      Nisko zamontowany akumulator i płaska podłoga po usunięciu środkowego tunelu zapewniają pasażerom znacznie więcej miejsca na nogi.

     3. The flexible seat arrangements in the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

      Elastyczne układy siedzeń.

      Płaska podłoga pozwala również na ustawienie przednich i tylnych siedzeń na wiele sposobów, aby pomieścić przerwy na lunch, wycieczki samochodowe i wszystko inne, co chcesz zrobić - zapewniając innowacyjne, zelektryfikowane doznania.

     1. 1
     2. 2
     3. 3
     1. The high performance 800 volt technology in the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

      Wysokowydajna technologia 800 V.

      IONIQ 5 to jeden z pierwszych pojazdów produkowanych z systemem akumulatorów 800V. Ładuje się bardzo szybko, działa niezmiennie wysoko i jest zoptymalizowany pod kątem wagi i miejsca.

     2. Charge everything with the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUVs Vehicle-to-Load technology.

      Naładuj laptopa w samochodzie.

      Dzięki technologii Vehicle-to-Load (V2L) IONIQ 5 możesz zasilać dowolne urządzenie lub ładować sprzęt elektryczny do 3,6 kW za pomocą wbudowanej wtyczki 220 V.

     3. The electric all-wheel-drive (HTRAC) logo of the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

      Elektryczny napęd na cztery koła (HTRAC).

      Dostępny z charakterystycznym dla Hyundaia systemem napędu na cztery koła HTRAC, IONIQ 5 ma kilka możliwości napędu 4x4, które pozwolą Ci poruszać się w każdych warunkach.

     4. The adjustable regenerative braking system of the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

      Regulowane hamowanie regeneracyjne.

      Maksymalizuj zasięg podczas jazdy. Łopatki do zmiany biegów pozwalają dostosować poziom hamowania regeneracyjnego - wykorzystując silnik elektryczny do spowolnienia samochodu i ładowania akumulatora.

      1. 0-100 km/h acceleration in 5.2 second with the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

       Przyspieszenie.

       IONIQ 5 zapewnia sportowe przyspieszenie: od 0 do 100 km / hw zaledwie 5,2 sekundy w wersji z napędem na wszystkie koła i 7,5 sekundy w wersji z napędem na tylne koła.

      2. Two powerful electric motors in the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV providing 305 PS.

       Dwa mocne silniki elektryczne.

       W wersji z napędem na wszystkie koła IONIQ 5 jest napędzany dwoma silnikami elektrycznymi zintegrowanymi z przednią i tylną osią, zapewniając 305 KM (225 kW).

      3. The Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUVs 500 km driving range.

       Maksymalny zasięg do 481 km.

       Dzięki najnowocześniejszej i inteligentnej technologii Hyundaia, wprowadzona na rynek wersja IONIQ 5 z napędem na wszystkie koła zapewnia zasięg do 481 km.

       1. The Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUVs ultra-fast charging, charging 10 to 80% in just 18 minutes.

        Ultraszybkie ładowanie.

        Przejdź od 10% do 80% SOC w zaledwie 18 minut po podłączeniu do ultraszybkiej ładowarki! Po prostu zatrzymaj się na kawę i podłącz urządzenie, aby zwiększyć zasięg szybciej niż kiedykolwiek myślałeś, że to możliwe.

       2. The normal charging system of the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

        Normalne ładowanie.

        Wyposażony w potężną ładowarkę pokładową o mocy 11 kW, można go również podłączyć do domowej skrzynki ściennej, gniazdka domowego lub publicznej stacji ładowania AC.

       3. The Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUVs top speed of 185km/h.

        Maksymalna prędkość 185 km/h.

        IONIQ 5 oferuje doskonałą dynamikę jazdy i sportowe osiągi przy maksymalnej prędkości 185 km/h.

        Ładowanie

        Ciesz się szeroką gamą elastycznych opcji ładowania.

        Naładuj w domu przez noc lub w ciągu kilku minut na stacji szybkiego ładowania w trasie. W zależności od podłączenia do sieci w domu lub typu stacji ładującej, do której masz dostęp, IONIQ 5 zapewnia szereg elastycznych możliwości ładowania. Wyposażony w innowacyjny system akumulatorów 800 V zapewniający jedne z najszybszych możliwych czasów ładowania, jest również kompatybilny z ładowaniem 400 V i ładowaniem AC.

        Jak długa jest Twoja droga do pracy?

        Oblicz liczbę dni pomiędzy ładowaniem baterii.

        120 km

        IONIQ 5

         

        dni

        do następnego
        ładowania

        Tak jak istnieje szereg czynników, które wpływają na efektywność paliwową silnika spalinowego, także całkowity zasięg jazdy na napędzie elektrycznym będzie mieć wpływ wielkość akumulatora, styl jazdy, temperatura zewnętrzna czy liczba pasażerów i ilość bagaży.


         1. Find all public charging stations for the 800V battery system of your Hyundai IONIQ 5.

          Domowa skrzynka naścienna lub publiczna stacja ładowania AC.

          Ładuj w domu przez noc lub doładuj w sklepie spożywczym - wbudowana ładowarka o mocy 11 kW zapewnia szereg elastycznych możliwości ładowania prądem przemiennym.

         2. The Hyundai IONIQ 5 at a charging station with its futuristic design.

          Uruchamianie - szybkość ultraszybkiego ładowania.

          System akumulatorów IONIQ 5 800 V może zwiększyć zasięg o 100 km w 5 minut! Obsługuje ładowanie do 220 kW w ultraszybkiej stacji ładowania DC - ładowanie od 10 do 80% w 18 min.

         3. Program the charging settings for your Hyundai IONIQ 5.

          Zaprogramuj czas ładowania odpowiedni do swoich potrzeb.

          Zaawansowany system zarządzania baterią zapewnia pełną kontrolę nad tym, kiedy i jak chcesz ładować - na przykład w nocy, aby skorzystać z niższych stawek za energię elektryczną.

          The Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV getting charged.

          Dowiedz się więcej o ładowaniu.

          Na tych stronach można znaleźć wszystko, co trzeba wiedzieć o ładowaniu i codziennej mobilności elektrycznej.

          Bezpieczeństwo

          Najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy.

          Ciesz się maksymalnym bezpieczeństwem i wygodą dzięki najwyższemu poziomowi bezpieczeństwa i funkcjom wspomagającym kierowcę w gamie Hyundai. Dzięki naszemu najnowocześniejszemu zaawansowanemu systemowi wspomagania kierowcy Hyundai SmartSense, IONIQ 5 został wyposażony w najnowsze funkcje bezpieczeństwa i wspomagania jazdy, zapewniające spokój ducha. Jest to również pierwszy Hyundai wyposażony w autonomiczną technologię bezpieczeństwa poziomu 2.

          Łączność

          Uczynić życie tak połączonym, jak chcesz.

          IONIQ 5 jest wyposażony w znakomitą gamę intuicyjnych inteligentnych technologii, dzięki którym życie w środku jest tak połączone, jak chcesz. Najnowocześniejsze funkcje łączności, takie jak usługi Bluelink®, pozwalają sterować samochodem za pomocą smartfona lub komend głosowych. System nawigacji obejmuje również bezpłatną pięcioletnią subskrypcję usług LIVE firmy Hyundai.

          The fully digital 12.25’” cluster in the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

          Cyfrowy zestaw wskaźników.

          W pełni cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,25 cala wyświetla najważniejsze informacje, takie jak prędkość i stan naładowania akumulatora, w miejscu, które jest najlepiej widoczne: z przodu i na środku.

          The 12.25” infotainment touchscreen in the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV. 

          Ekran dotykowy 12,25 cala.

          Ekran dotykowy systemu Infotainment o przekątnej 12,25 cala zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji łączności i klimatyzacji. Wszystkie elementy sterujące są dotykane, co zapewnia czysty, nowoczesny wygląd.

          1. The over-the-air updates for the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUVs maps and infotainment.

           Bezprzewodowe aktualizacje map, informacji i rozrywki.

           Aktualizacje map i systemu informacyjno-rozrywkowego będą dostępne bezprzewodowo dla IONIQ 5 w przyszłości - bez konieczności odwiedzania centrum serwisowego i łączenia się z komputerem.

          2. The upgraded Hyundai Bluelink app for the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

           System Premium Audio BOSE.

           System nagłośnienia BOSE premium zapewnia znakomitą wydajność dzięki ośmiu wysokowydajnym głośnikom, optymalnie dostrojonym, aby zapewnić niesamowity dźwięk.

          3. The E-call calling emergency services automatically in the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

           System ratunkowy E-call.

           Automatycznie dzwoni do służb ratunkowych, jeśli miałeś wypadek i zostaną uruchomione poduszki powietrzne. Naciśnij też przycisk SOS, aby uzyskać pomoc w nagłych wypadkach w dowolnym momencie, 365 dni w roku.

           Usługi łączności Bluelink®

           Ulepszona aplikacja Bluelink firmy Hyundai oferuje nowy interfejs użytkownika z czarnym ekranem i zaktualizowanymi niebieskimi ikonami, które wyświetlają godzinę, pogodę i, jeśli zostały wybrane, wskazówki na mapie.

           Wygoda

           Więcej przestrzeni. Jeszcze wygodniej.

           IONIQ 5 ma trzymetrowy rozstaw osi, co zapewnia wyjątkowe proporcje i niespotykaną dotąd przestronność. Wykorzystując całą tę przestrzeń, stworzyliśmy szereg sprytnych funkcji zwiększających wygodę dla Ciebie i Twoich pasażerów.

           Gwarancja

           5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

           Jak każdy Hyundai, IONIQ 5 jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

           Rearview of the Hyundai IONIQ 5 with its futuristic and pure design.
           The 5 year unlimited Mileage Warranty and the 8 year Battery Warranty of the new IONIQ 5.

           Poznaj także wcześniejsze generacje IONIQ.