Auto GT Autoryzowany dealer marki Hyundai i Mitsubishi, w związku z rozwojem działalności poszukuje pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel ds. Sprzedaży Flotowej
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • sprzedaż nowych samochodów dla kluczowych klientów
  • aktywna praca z bazą klientów CRM
  • podejmowanie działań promocyjnych
  • analiza klientów i konkurencji oparta na wskazaniach
  • przygotowanie strategii sprzedaży

Wymagania:

  • doświadczenie w dziale floty(warunek konieczny)
  • znajomość technik sprzedaży
  • doświadczenie w kontaktach z klientem
  • posiadanie zdolności interpersonalnych niezbędnych w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów
  • wysoka kultura osobista
  • wytrwałość w dążeniu do celu
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą pracę w renomowanej firmie
  • możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • udział w szkoleniach
  • narzędzia stosowane do zadań

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawienia.